GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glascollage 15123114
nr 1512 3114
Agneta Flock
(f. 1941), Sverige
Glascollage, Signerad, daterad 2001 cm, yttermått inklusive ram: 41,5x41,5
Agneta Flock, svensk textilkonstnärfödd 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:18:29
17/12 13:20:50